186/37
Mikkel Carl: Those Who Are Awake Have a World in Common, While Each Person Asleep Has a World of Her Own, 2017.
Vurdering :
28.000 DKK Hammerslag:
14.500 DKK -
186/49
Victor Ash: Black Moon, 2024. Signeret af kunstneren. Akryl på lærred.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.400 DKK -
186/50
Marco Evaristti: Waisted, 2022. Mixed media. Akryl og plastik samlet på Marco Evaristtis Everest-ekspedition 2022
Vurdering :
15.000 DKK Hammerslag:
5.500 DKK -
186/22
Jonas Pihl: Owl Sunrise, 2023. Signeret og dateret. Akryl og tusch på rå hørlærred.
Vurdering :
13.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK -
186/11
Christian Lemmerz: Originaltegning. Stilleben.
Vurdering :
30.000 DKK Hammerslag:
14.000 DKK -
186/10
Charlotte Søeborg Ohlsen (f. 1970) : Papirklip. Naturfantasi, 2024.
Vurdering :
1.800 DKK Ikke solgt
186/5
Farshad Farzankia: Originaltegning. Fangst, 2024. Tegning, olie og blyant på papir.
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
10.500 DKK