2421/35
Victoriansk bergere af mahogni, udskåret med ornamentik, polstret sæde og ryg med dybhæftede kanpper, spolehjul af messing. England, 19. årh.s slutning.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering