2421/166
Sladrekompas af bemalet metal, glaskuppel, kroneformet topstykke samt koloreret kompasrose. 20. årh. Diam. 32 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
38 bud
834725 | ||
800702 (Autobud) | ||
834725 | ||
800702 | ||
834725 (Autobud) | ||
800702 | ||
834725 (Autobud) | ||
293950 | ||
834725 (Autobud) | ||
293950 | ||
834725 | ||
1081679 | ||
915349 | ||
1081679 | ||
153169 | ||
926271 (Autobud) | ||
153169 | ||
926271 (Autobud) | ||
153169 | ||
926271 (Autobud) | ||
153169 | ||
926271 | ||
834725 (Autobud) | ||
926271 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 (Autobud) | ||
153169 | ||
834725 | ||
926271 |