2421/​166

Sladrekompas af bemalet metal, glaskuppel, kroneformet topstykke samt koloreret kompasrose. 20. årh. Diam. 32 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

2.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

38 bud

Tidspunkt Byder Bud
834725 6.500 DKK
800702 (Autobud) 6.000 DKK
834725 6.000 DKK
800702 5.500 DKK
834725 (Autobud) 5.000 DKK
800702 4.800 DKK
834725 (Autobud) 4.400 DKK
293950 4.200 DKK
834725 (Autobud) 3.400 DKK
293950 3.200 DKK
834725 3.000 DKK
1081679 2.900 DKK
915349 2.800 DKK
1081679 2.700 DKK
153169 2.600 DKK
926271 (Autobud) 2.500 DKK
153169 2.400 DKK
926271 (Autobud) 2.300 DKK
153169 2.200 DKK
926271 (Autobud) 2.100 DKK
153169 2.000 DKK
926271 1.850 DKK
834725 (Autobud) 1.800 DKK
926271 1.750 DKK
834725 (Autobud) 1.650 DKK
153169 1.600 DKK
834725 (Autobud) 1.550 DKK
153169 1.500 DKK
834725 (Autobud) 1.450 DKK
153169 1.400 DKK
834725 (Autobud) 1.350 DKK
153169 1.300 DKK
834725 (Autobud) 1.250 DKK
153169 1.200 DKK
834725 (Autobud) 1.150 DKK
153169 1.100 DKK
834725 1.050 DKK
926271 1.000 DKK