2420/1283
“Popincourt” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og brunt stof for. H. 14 x B. 29 x D. 12 cm. 2004.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Lynlåstræk mangler og er erstattet af en karabinhage. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
1114171 |