2421/​56

Kakkelovnsskærm af bemalet jern støbt i form af grene, centralt med landskabsdekoration. 19. årh. H. 130. B. 68.

Brugsslitage. Ridser, mærker og afskalninger. Brud på rammen i venstre side.

Eftersyn
I Aarhus
Sælges
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?