2421/​117

Tysk fuglebur af forgyldt metal med mekanisk fugl, optræk i bunden. Mærket med logo, hvori K og G, Made in Germany. 20. årh.s første årtier. H. 28 cm.

Spilleværket fungerer, men der gives ikke garanti for funktionaliteten.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

9 bud

Tidspunkt Byder Bud
32481 2.700 DKK
1156412 (Autobud) 2.600 DKK
32481 2.600 DKK
1156412 (Autobud) 2.500 DKK
32481 2.400 DKK
1156412 2.300 DKK
879475 2.200 DKK
1156412 2.100 DKK
1035718 2.000 DKK
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.