2421/95
Langbord af fyrretræ, sortmalet underdel, front med to profilerede skuffer, firsidede ben, hvor imellem sprosser. Barok form, 19. årh. H. 80. L. 182. B. 75.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering