2419/513
Bent Karlby (f. Aa 1912, d. 1998)
“Kvadrille”. Et par kvadratisk væglamper af plastik med polykrome metalskærme. Udført hos Lyfa. L./B. 25. D. 11. (2)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
(Autobud) | ||