2421/​68

Seks kaptajnstole af bejdset elme- og egetræ, balusterformede sprosser og ben hvorimellem fodlister. Cirka 1900. (6) .

Brugsslitage. Ridser og mærker. Naturlige revner i træet. Limrester. Enkel stol med en løs samling ved ryg.

Eftersyn
I Aarhus
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
889942 3.000 DKK