2421/223
To snapsesæt med bakker, glas og karafler, dekoreret med blomster i emaljefarver. 19. årh. H. 6–20 cm. (18)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag på bakkernes kanter. Ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
941232 | ||
200972 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.