2421/​223

To snapsesæt med bakker, glas og karafler, dekoreret med blomster i emaljefarver. 19. årh. H. 6–20 cm. (18)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag på bakkernes kanter. Ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
941232 1.550 DKK
200972 1.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.