2420/1269
Et par pilot solbriller med blå glas og gyldent stel. Signet Cartier Paris, Made in France, 140.
Original booklet og æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på stel.
Vurdering
Hammerslag
27 bud
248892 | ||
851063 | ||
248892 | ||
851063 | ||
884644 | ||
851063 (Autobud) | ||
884644 | ||
851063 | ||
849868 | ||
838487 (Autobud) | ||
849868 | ||
838487 (Autobud) | ||
849868 | ||
838487 (Autobud) | ||
849868 | ||
838487 (Autobud) | ||
849868 | ||
838487 (Autobud) | ||
326709 | ||
838487 (Autobud) | ||
326709 | ||
838487 (Autobud) | ||
326709 | ||
838487 | ||
326709 | ||
838487 | ||
224748 |