2420/510
Dansk design
Væglampe med stel af galvaniseret metal og skærm af hvidlakeret metal. L. 55.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalningern. Rust. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||