2420/2023
Tavannes Watch Co.
Lommeur af 14 kt. guld. Ankergang og kroneoptræk. Støvkapsel af forgyldt metal. Ø 52 mm. Uret vejer ca. 94 g. 1920'erne.
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret går sporadisk, service påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
900678 | ||
1154635 | ||
818051 (Autobud) | ||
1154635 | ||
818051 (Autobud) | ||
1118966 | ||
818051 (Autobud) | ||
1118966 | ||
818051 (Autobud) | ||
1118966 | ||
818051 (Autobud) | ||
1118966 | ||
818051 (Autobud) | ||
1118966 | ||
818051 | ||
1118966 |