2420/59
Bordur med rund skive på fod, ottedagsværk med kalender. Serienr. 133. Swiss, c. 1930. H. 18. Diam. 15,5.
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med brugsspor, herunder overfladiske ridser på urkasse.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
177910 | ||
1156868 (Autobud) | ||
177910 | ||
1156868 | ||
177910 (Autobud) | ||
1156868 | ||
177910 | ||
862902 (Autobud) | ||
177910 | ||
862902 | ||
1156868 (Autobud) | ||
862902 | ||
1156868 (Autobud) | ||
295626 | ||
1156868 | ||
1097772 | ||
1018772 |