2420/775
Vilhelm Lauritzen (f. Slagelse 1894, d. Gentofte 1984)
Et par “Radiohuspendler” af opalglas. Skærmholder af messing. Udført hos Louis Poulsen. H. inkl. skærmholder 45/48. Diam. 34. (2)
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
942461 | ||
837203 | ||
942461 (Autobud) | ||
963997 | ||
942461 (Autobud) | ||
1127130 | ||
942461 (Autobud) | ||
1127130 | ||
942461 (Autobud) | ||
296282 | ||
942461 | ||
1156267 |