2420/107
Havebænk med stel af sortmalet støbejern og lameller af grønmalet træ. 20. årh. L. 124.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nymalet.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
1103329 | ||
1067519 | ||
1103329 | ||
1067519 | ||
819831 | ||
1103329 | ||
819831 (Autobud) | ||
1103329 | ||
819831 (Autobud) | ||
1067519 | ||
819831 (Autobud) | ||
1067519 | ||
819831 (Autobud) | ||
1103329 | ||
819831 (Autobud) | ||
1103329 | ||
819831 (Autobud) | ||
1103329 | ||
819831 | ||
1103329 |