2420/255
Tre vinbakker af sølv, L. Berth 1930 Diam. 14 cm, to par lave lysestager, udfyldte H. 7 og 8 cm. Derudver en lille opsats, af sølv H. 8 cm. Forskellige mestre, Danmark 20. årh. (8)
Mindre buler, ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
805841 (Autobud) | ||
1123849 | ||
805841 (Autobud) | ||
1123849 | ||
805841 (Autobud) | ||
1123849 | ||
805841 |