2420/138
Foldestol af hvidmalet træ, empire armstol af bemalet og forgyldt træ, rokoko stol af egetræ, Louis XVI stol af elmetræ samt Louis XVI hjørnestol af sortmalet træ. 18./19. årh. (5)
Vurdering
Hammerslag
1 bud
1018610 |