2420/873
Dansk design
Et sæt på tre udendørs væglamper af kobber. Udført hos Light Studio by Horn. L. 35. (3)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
1009436 |