2420/146
Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 135. B. 68.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Afslag.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
162894 |