2420/​146

Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 135. B. 68.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Afslag.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
162894 1.000 DKK