2420/68
Fransk duchess med skammel af bemalet og guldstafferet træ, udskåret med tilspidsede, kannelerede ben. Louis XVI form. 19. årh.s. slutning. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
829887 | ||
846033 |