2420/343
Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign. Knyttet med korkuld på silkekæde. 20. årh.s anden halvdel. 155×108.
Fremstår med mørk plet.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Fremstår med mørk plet.
Ikke solgt