2420/131
Lille Altona Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ og nøddetræ. 18. årh.s slutning. H. 84. B. 39.
Brugsslitage. Restaureret. Nederste skæring med afslag og manglende bladornamenter. Sorte plamager på spejlglasset.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
164145 | ||
899718 |